O marce

Blue and white powstawało w naszej głowie bardzo długo i wynika z osobistej fascynacji stempelkami z Bolesławca – piękną ceramiką tam tworzoną.

Założycielka marki jest rodowitą bolesławianką, kocha to miasto i tam stworzyła firmę. Od dawna planowała produkcję pięknych tekstyliów kuchennych, takich – które będą szły w parze z wysmakowanym wzornictwem  lokalnej kamionki i wysoką jakością naczyń.

Wydaje nam się, że połączenie pięknych lnów, dobrej jakości bawełny – da ten właśnie efekt.

W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo wszystko co przyda się w kuchni: fartuchy, ściereczki, serwetki, obrusy, poduszki, worki i kosze na chleb i inne drobiazgi ale także szyte dekoracje.

nowa marka

Marką „blue and white” zarządza firma Pani PRojekt. Firma ma wielu sprawdzonych podwykonawców, w tym najlepsze krawcowe. Jesteśmy w stanie zrealizować projekty indywidualne oraz duże zamówienia.

 

Sklep „blue and white” prezentuje wysokiej jakości, estetyczne tekstylia kuchenne.

Począwszy od ręczników kuchennych, poprzez worki do przechowywania żywności, fartuchy niezbędne w procesie gotowania aż po obrusy i serwetki, wykorzystywane do nakrycia stołu.

Wszystko to ma znaczenie. Starym, wysłużonym, rozciągniętym i poplamionym fartuchom z domieszkami poliestru mówimy „STOP”.

Tak, jak efekt końcowy gotowania ma być  zachwycający, tak cały proces przygotowania może być estetyczny i przyjemny.

Szlachetne, oddychające lny, wysokogatunkowe trwałe bawełny wprowadzają nową jakość do polskich kuchni.

 

Sklep „blue and white” to dwie główne marki siostry „blue and white” oraz po zachodzie”. Ale to nie koniec – na rynku produktów do kuchni weryfikujemy i zapraszamy do współpracy najlepszych producentów z tej branży. Sklep stopniowo będzie się rozrastał aby zakupy u nas mogły odbywać się w sposób kompleksowy. Ponieważ marki „pozachodzie” i „blueandwhite” powstały w jednej głowie, siłą rzeczy ze sobą spójne i bardzo często będą funkcjonować razem, nie tylko na sesjach ale na targach i przy okazji innych  inicjatyw.

„Po zachodzie” to marka produktów inspirowanych Skandynawią – dekoracji do pokoju dziecka. W obrębie tej marki tworzymy: krasnale, lalki typu Tilda, anioły oraz ukochane przez dzieci króliki. Szyjemy także inne dekoracje do pokoju dziecka: girlandy, literki, poduszki. Zapraszam na stronę marki  www.pozachodzie.com oraz na Facebooka: Po zachodzie – Handmade, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nowości z aktualnej oferty dekoracji dla dzieci.

 

marka blue and white

„Blue and white” to marka tekstyliów kuchennych. Wykonane z dobrych gatunkowo tkanin tekstylia kuchenne oraz dekoracje do domu. Szyjemy także ozdoby na przyjęcia i dekoracje sezonowe. Zapraszam na Facebooka: Blue and white gdzie umieszczamy wszystkie nowości.

 

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami  pod adresem email paniprojekt@paniprojekt.pl lub telefonicznie pod numerem +48.601727133.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Blue and white

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.